Zapraszamy na nasze otwarte spotkanie plenerowe w sobotę 11.05.2024, które organizujemy w Warszawie w Parku Górczewska w Dzielnicy Bemowo. W parku jest plac zabaw oraz polanka z miejscami do grillowania i posiedzenia, można zabrać ze sobą swoje ulubione przekąski grillowe. Nasze spotkanie zaczynamy o godzinie 14:00. Do zobaczenia!

Tego samego dnia w Amfiteatrze Bemowo w Parku Górczewska w godzinach 12-17 organizowany jest EKO Piknik z masą ciekawych atrakcji (dla dorosłych i dla dzieci). Można połączyć te 2 aktywności, do czego zachęcamy! 🙂 Więcej informacji o EKO Pikniku można znaleźć na stronie wydarzenia: https://www.facebook.com/events/2365140620343597 

 Może być zdjęciem przedstawiającym trawa i tekst „Zapraszamy na majowe spotkanie plenerowe Widzimy się 11 maja w Parku Górczewska w Warszawie. Dołącz do naszej społeczności pasjonatów zielarstwa oraz naturalnych metod dbania 0 zdrowie. Spędźmy razem inspirujący czas w przyjemnej atmosferze blisko natury. Omnis NATURA”

 

 

 

Szanowni Sympatycy, do 30. kwietnia trwa okres rozliczania podatku PIT. Jeśli ktoś z Was lub Waszych znajomych szuka pomysłu, jaką organizację mógłby wesprzeć, to podpowiadamy, że można wesprzeć Fundację Studencką „Młodzi Młodym” (FSMM) - naszego partnera.
 
Fundacja objęła patronat nad naszym Stowarzyszeniem, dlatego możemy pozyskać środki na realizację naszych projektów. W deklaracji PIT-37 wystarczy wpisać nr KRS Fundacji FSMM, czyli 0000270261 oraz uzupełnić cel szczegółowy: Omnis Natura 13011
 
Więcej informacji można znaleźć na profilu naszej zbiórki na stronie Fundacji, pod linkiem: https://fsmm.pl/13011/organizacja_warsztatow_i_zajec_sportowych
 
 
Serdecznie dziękujemy za wsparcie!  
Stowarzyszenie Omnis Natura oraz Fundacja Studencka "Młodzi-Młodym"
 
 

             

 

 

 

 

Przekazujemy informację o ciekawym wydarzeniu jakim jest Zlot Ciało-Umysł-Dusza, które kierowane jest do wszystkich miłośników holistycznego podejścia do człowieka i jego zdrowia. Spotkanie będzie miało miejsce w miejscowości Spała w województwie łódzkim w dniach 19-21.04.2024 r. Spotkanie jest organizowane przez naszych znajomych, z którymi wcześniej mieliśmy okazję pracować nad wspólnym wydarzeniem. Część tematów, które będą omawiane podczas wykładów jest nam bliska, dlatego chętnie dzielimy się tą informacją również z naszą społecznością.

Więcej informacji na temat zlotu, w tym kontakt do organizatorów, znaleźć można w materiałach poniżej:

 

  

 

Wszystkich zainteresowanych naturą i naturalnymi metodami dbania o zdrowie oraz o nasze otoczenie zapraszamy na spotkanie otwarte Stowarzyszenia Omnis Natura, które odbędzie się w Warszawie w Wola Parku w dniu 20.02.2024 r. (wtorek) w godzinach 18:00-20:30. Szczegóły organizacyjne podamy osobom zainteresowanym.

W programie spotkania przewidujemy krótką prezentację Stowarzyszania, rozmowy networkingowe oraz krótkie kilkuminutowe prelekcje na tematy związane z naturalnymi sposobami dbania o zdrowie, ziołami, zdrowym odżywianiem. Będzie także okazja do networkingu, możliwość nawiązania kontaktów pomiędzy uczestnikami spotkania oraz wymiany wiedzy i inspiracji.

Zaproszenie kierujemy do ludzi zafascynowanych naturą oraz naturalnymi metodami dbania o zdrowie, zielarzy, fitoterapeutów, naturopatów. Spotkanie będzie głównie w klimacie towarzyskim (poznajemy się, nawiązujemy kontakty), będziemy także rozmawiać o możliwościach współpracy ze Stowarzyszeniem lub dołączenia do nas.

Serdecznie zapraszamy!
Członkowie Stowarzyszenia Omnis Natura